Profesjonalna usługa awaryjnego uruchomienia auta w Świdnicy

Nieumiejętne próby samodzielnego odpalenia pojazdu mogą skończyć się poważną szkodą jednego lub drugiego pojazdu – w efekcie trzeba będzie “reanimować” dwa auta, zamiast jednego. Wiemy, że pierwszą myślą kierowcy, któremu auto nie chce odpalić, jest telefon do kolegi po pożyczenie prądu, ale awaryjne odpalanie na kable trzeba robić z głową. “Pożyczając” prąd od maleńkiej Toyoty Yaris dostawczemu Fordowi, unieruchomicie oba auta. A np. Mercedes z automatyczną skrzynią, uruchamiany niewłaściwym sprzętem, może przestać zmieniać biegi.

Proponujemy Ci awaryjne odpalanie pojazdów w Świdnicy.

Nasza usługa to bezpieczny i solidny sposób na odpalenie twojego samochodu w chwili, gdy silnik zamilkł. Uruchamiamy wszystko, niezależnie od tego, czy akumulator właśnie się rozładował, czy kwalifikuje się do wymiany z powodu starości (zasiarczony elektrolit). W tym ostatnim przypadku zapotrzebowanie na prąd jest tak duże, że szanse na odpalenie „od sąsiada” przy pomocy przewodów kupionych na stacji benzynowej lub w supermarkecie są praktycznie zerowe. Jeśli na miejscu okaże się, że przyczyną rozładowanego akumulatora jest brak ładowania i nie jesteśmy w stanie usprawnić na miejscu, odstawimy Twoje auto do wyznaczonego przez Ciebie lub poleconego przez nas zakładu elektryki pojazdowej.

Oferujemy kompleksową auto pomoc drogową. Usługi świadczymy 24h/365. Gwarantujemy bardzo szybki dojazd na terenie miasta Świdnica i w jego najbliższych okolicach.

Jeśli twój samochód nie chce odpalić:
  • zadzwoń do nas: 602182159
  • podaj swoją lokalizację w Świdnicy lub okolicy
  • opisz problem
  • poczekaj na przyjazd specjalistycznego pojazdu pomocy drogowej