Awaryjne otwieranie aut to nie magia, to sprzęt i umiejętności!

Kto nie przeżył to nie wie. Stres, gdy za 10 minut musisz odstawić dziecko do przedszkola lub szkoły, a za 20 powinieneś meldować się w pracy na poważnym spotkaniu, a tu patrzysz na kluczyk zatrzaśnięty w aucie i nie możesz się do niego dostać. Albo zimą, gdy pilot odmówił posłuszeństwa, a dawno nie używany zamek nie ma zamiaru się ruszać..

Nie musisz wybijać szyby w samochodzie, zadzwoń do nas na numer 602182159. Większość zatrzaśniętych aut udaje się nam awaryjnie otworzyć. Wierzymy, że Twoje również!

Awaryjne otwieranie aut Świdnica? Całodobowe zgłoszenia 602182159

Zamawiając naszego fachowca, który awaryjnie otworzy Twoje auto, masz pewność, że zrobi to profesjonalnie – bez uszkodzeń lakieru czy karoserii.

Pamiętaj, że to nie tylko skomplikowane mechanizmy, ale też alarmy, które skonstruowane są tak, aby chronić Twoje auto przed złodziejskimi zakusami. Odradzamy samodzielne próby otwierania auta, bo możesz narobić sobie większych kłopotów z naprawianiem skutków nieumiejętnej interwencji w systemy zabezpieczające Twój samochód przed włamaniem.

Jeśli okaże się że auto po otwarciu nie chce się uruchomić możemy zaoferować Państwu usługę awaryjnego uruchomienia auta a jeśli auta nie da się uruchomić przetransportujemy je we wskazane przez Państwa miejsce.

Awaryjne otwieranie samochodu w Świdnicy:
  • kluczyki zatrzaśnięte w stacyjce lub wewnątrz samochodu
  • awaria zamka w drzwiach samochodu
  • złamany klucz
  • zamarznięty zamek
  • przemarznięta uszczelka